O nas

Od lat jesteśmy w czołówce najlepszych dystrybutorów...

W Homeinside Design rozumiemy, że meble do kuchni to nie jakieś tam obiekty, służące jedynie wypełnianiu pustej przestrzeni. Twoja kuchnia może być piękna i bogata, świetnie wyposażona albo minimalistyczna, klasyczna lub też nowoczesna, ciepła, malutka, przytulna, skromna… Najważniejsze by była Twoja, wymarzona, funkcjonalna, spełniająca swoje zadnia. To właśnie jest celem, na którym skupiamy się w swej codziennej pracy.

O projektowaniu kuchni i doborze mebli wiemy wszystko. Może prawie wszystko. Codziennie bowiem staramy się doskonalić naszą pracę i oferowane usługi. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprzedaży mebli kuchennych sprawia, iż potrafimy zrozumieć potrzeby naszych klientów i spojrzeć na ich marzenia ich oczami. Przez wiele lat związani byliśmy współpracą z najlepszymi projektantami i producentami z różnych krajów, obecnie zaś utrzymujemy partnerską współpracę z solidną polską fabryką produkującą meble kuchenne od ponad 60 lat. WFM KUCHNIE jest częścią dużego koncernu meblowego Szynaka Meble, zaś jego produkowane w Polsce wyroby, cieszą się niezmierną popularnością, podbijając rynki całej Europy. Te wyjątkowe i cieszące się dużym uznaniem meble, oferujemy naszym klientom, dbając o to, by nie tylko w Paryżu czy Londynie kuchnia była wyznacznikiem jakości dom owego życia.

Naszym klientom oferujemy meble dwóch marek:

FM KUCHNIE to śmiałe innowacje, silna marka i gwarancja najwyższej jakości

KUCHNIE MOELKE to solidna jakość w przystępnej cenie oraz nowoczesne funkcjonalne rozwiązania.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i sprawdzonych kontaktów handlowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i najwyższą jakość oferowanych przez nas mebli kuchennych. Dzięki nam marzenie o idealnej kuchni może stać się rzeczywistością. Niech się stanie Kuchnia. Tak właśnie rozumiemy swoją misję. Takie właśnie jest Homeinside Design.